#1 2009-01-26 22:05:43

Henry

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 40
Punktów :   

Panie Rooney pobudka !

Panie Rooney pobudka, czyli z kogo śmieją się Anglicy

http://img300.imageshack.us/img300/3921/rooneylz1.jpg

Niezłą wpadkę kilka dni temu zaliczyli państwo Rooney. Słyszeliście o tym? - Wayne i Coleen zajechali na stacje swoim Range Roverem Sport V8. Oczywiście jakby nigdy nic, gwiazdor Manchesteru United wziął wąż, przyciągnął do baku i leje. Szkoda tylko, że nie to co trzeba! Gościu zamiast ropy wlał normalną 95-kę. Cóż to za miny musiały widnieć na ich twarzy kiedy samochodzik warty 90,000 funtów kilka minut po zatankowaniu zaczął się dławić, co zmusiło ich do zjechania na pobocze.

Buuu... Panie Rooney pobudka! Myślimy, myślimy. Ten wyczyn wzbudził naprawdę wiele uśmiechów na twarzy wśród ludności Wysp Brytyjskich, którzy dowiedzieli się o tym zaraz następnego dnia. Jednak napastnikowi Czerwonych Diabłów i jego żonie już nie było tak zabawnie. Całą ta kilka minutowa przejażdżka kosztowała ich jakieś 6 tys funtów - przyjazd pomocy drogowej, odholowanie, odpompowanie benzyny, a potem wlanie odpowiedniej!

"Napełnienie benzyną silnika diesela może być katastrofalne w skutkach. Mało brakowało, a silnik byłby do wyrzucenia" - tłumaczył mechanik, który obsługiwał państwa Rooney.

A czy wam przydarzyły się podobne wpadki? Ja jedyne co się pomyliłem - to raz wlałem 98-kę zamiast 95-ki, więc żaden to wielki wyczyn. Żałowałem tylko straty kilku groszy, no ale cóż zdarza się najlepszym ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superpuder.pun.pl www.herosy3.pun.pl www.bookingmpire.pun.pl www.peugeot207club.pun.pl www.hamak-ots.pun.pl